• Хотинські вісті

COVID-19: яка ситуація на ХотинщиніМинуло трохи більше місяця після того, як коронавірус уперше було діагностовано у жителя Хотинщини. За цей період мазки для лабораторних досліджень узяли у 386 мешканців району.


Станом на 15 квітня підтверджено інфікування COVID-19 загалом у 78 чоловік, з них двоє одужали. Про це розповіла головна лікарка Хотинського районного центру первинної медичної допомоги Тетяна Солодка.


Серед заражених – люди різного віку, не лише старші.

– Останнім часом, на щастя, процес поширення коронавірусної інфекції на Хотинщині призупинився. Наразі очікуємо результатів лабораторного дослідження зразків, узятих нещодавно, – зазначила Тетяна Солодка.

Сьогодні, 15 квітня, у Хотинській районній лікарні померла пацієнтка, хвора на COVID-19. Жінка 1951 року народження потрапила до медичного закладу наприкінці березня через інсульт. Уже в лікарні у неї діагностували коронавірус. Про це повідомила Чернівецька ОДА. Висловлюємо співчуття рідним та близьким померлої.


нарзі у Хотинській райлікарні перебуває одна пацієнтка із підтвердженою коронавірусною інфекцією, яка нині на кисневій підтримці.

73 views0 comments