• Хотинські вісті

COVID-19: яка ситуація в країУ Хотинській багатопрофільній лікарні станом на ранок 8 лютого на стаціонарному лікуванні перебували 78 хворих з коронавірусом, у всіх COVID-19 підтверджено.


У важкому стані 70 пацієнтів, вони потребують кисневої підтримки. На інтенсивній терапії 9 хворих.


Загалом у Чернівецькій області суттєво перевищено рівень госпіталізації хворих із COVID-19. Цей показник уже три дні поспіль наближається до 90 при нормі 60 на 100 тисяч населення.


Окрім того, в регіоні залишається високим виявлення випадків інфікування – 19,6% при допустимій нормі 20%. Про це повідомила Чернівецька ОДА.


Поки Буковина залишається у «помаранчевій» зоні, однак сусідня Хмельниччина потрапила до «червоної». Також найвищий рівень епідемічної небезпеки із 11 лютого оголошено у Луганській та Закарпатській областях. Тож побільшає регіонів, які потрапили до «червоної» зони епідемнебезпеки.


За прогнозами експертів Центру економіки охорони здоров‘я, у найближчі два тижні очікується пік захворюваності в Україні – до 55 тисяч випадків на добу.

Тож заходи безпеки – носіння масок, дотримання дистанції та дезінфекція рук, а також вакцинація від COVID-19 залишаються актуальними.
14 views0 comments