• Хотинські вісті

COVID-19: ситуація на Хотинщині ускладнюєтьсяНа ранок 7 квітня підтверджено коронавірусну інфекцію у 46 жителів Хотинщини (із 10 населених пунктів), з них – 15 медиків. Про це повідомила головний лікар Хотинського районного центру первинної медичної допомоги Тетяна Солодка. Вона зазначила, що у більшості недужих легка форма перебігу хвороби.


Географія поширення така:

Колінківці – 27;

Хотин – 11;

Шилівці – 1;

Грозинці – 1;

Малинці – 1;

Чепоноси – 1;

Атаки – 1,

Ярівка – 1,

Пашківці – 1,

Рукшин – 1.


Таку значну кількість інфікованих медпрацівників порівняно із загальною чисельністю захворілих Тетяна Солодка пояснила тим, що нещодавно у медиків масово брали зразки для лабораторних досліджень.


Під час традиційного відеозвернення задля інформування про ситуацію в краї, голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук висловив занепокоєння зростанням кількості недужих, виявленням нових вогнищ інфекції, зокрема і в Хотині.


"Небезпечною виглядає ситуація у деяких райцентрах, де виникають нові вогнища, спалахи інфекції, серед них Хотин", повідомив голова облдержадмінітсрації Сергій Осачук.

За його словами, в обалсті зафіксовано 28 нових випадків COVID-19, з них 6 - у медиків. Ще один буковинець помер. Загалом з початку першого захворювання підтверджено 248 інфікованих коронавірусом, поінформував Сергій Осачук.

Сергій Осачук констатував, що інфекція широко проникає у наше суспільство. Тому потрібно бути максимально обережними.

122 views0 comments