• Хотинські вісті

COVID-19: ситуація в області


Захворюваність не спадає, за добу виявлено 87 нових випадків, на вечір 22 квітня кількість інфікованих зросла до 1140 осіб.


У медзакладах області наразі заповнені 37% ліжок, призначених для лікування коронавірусної інфекції, наявні 82 апарати ШВЛ, лише 6 буковинців зараз підключені до такого обладнання. Про це розповів у відеозверненні голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.


Він наголосив, що у Чернівецькій області достатньо лікувальних закладів, спроможних прийняти всіх, хто потребуватиме медичної допомоги через коронавірус. І якщо буде досягнуто стовідсоткової заповненості ліжок, то розгорнуть третю чергу медзакладів.


Посадовець нагадав, що провідна неділя відкладена до червня. В області, як в усій Україні кладовища будуть зачинені відповідно до постанови головного санітарного лікаря України.


Медичні заклади області, які є госпітальними базами для хворих на коронавірусну інфекцію, готові у сфері енергозабезпечення. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Чернівецької ОДА.

24 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/