• Хотинські вісті

COVID-19: ситуація в області та на Хотинщині

Updated: Apr 16, 2021


Інфографіка Чернівецької ОДА.

Ситуація із захворюваністю на коронавірус у краї стабілізувалася. Завантаженість Хотинської лікарні трохи знизилася, якщо порівнювати з минулим тижнем.


– На 15 квітня у стаціонарах Хотинської лікарні – 74 пацієнти (на початок тижня було 90), – поінформував в.о. головного лікаря Сергій Солодкий. – У важкому стані надалі залишаються четверо недужих, а на кисневій дотації – 42.


Станом на 15 квітня 135 жителів Хотинщини хворіють на COVID-19 (тиждень тому було 142).


В області ситуація теж трохи поліпшилася, упродовж останніх трьох тижнів спостерігається поступове зниження захворюваності на коронавірус.

Водночас чи не щодня число госпіталізованих перевищує сотню. Про це під час брифінгу повідомила головна санітарна лікарка Буковини Наталія Гопко.


Тож у лікарнях ще багато пацієнтів, на ранок четверга – 1184 з коронавірусом чи підозрою. Рівень госпіталізацій був протягом останніх тижнів перевищеним, тому Чернівеччина залишалася у «червоній» зоні.


«У буковинців, які підхопили британський штам коронавірусу, хвороба має важкий перебіг. Більшість таких недужих потребують лікування у стаціонарах», – сказала головна санітарна лікарка області Наталія Гопко.

За минулу добу, 14 квітня, на Буковині зафіксовано 252 нові випадки зараження коронавірусом. Найбільше у Чернівцях +94, а на Хотинщині +12, поінформувала Чернівецька ОДА.

23 views0 comments