• Хотинські вісті

Covid-19: ситуація в області

Updated: Apr 18, 2020


За добу померли 4 людини, зокрема 37-літній чоловік. Лабораторний центр повідомив про 82 нові випадки зараження. Найбільша кількість тих, хто захворів, у Чернівцях – 39 осіб. У Хотинському районі - 6.


Серед інфікованих буковинців - 10 священників, ще 13 священнослужителів є контактними особами, у одного підозра на коронавірус, вони мусять перебувати в самоізоляції. Такі дані навів голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук під час відеозвернення.

За його словами, загальна кількість інфікованих в області тепер 841 людина. Тому не настав момент, щоб послабляти карантинні обмеження. Як приклад, навів село Колінківці, де знову виявлено 10 випадків коронавірусної інфекції.


«І якщо в якомусь населеному пункті трохи спадає кількість або поки немає багато інфікованих, це не означає, що можна бути легковажним. Мушу знову навести приклад такого села, як Колінківці, в якому було вогнище, спалах коронавірусної інфекції. Очевидно, через невеличке послаблення, і через те, що люди втратили обережність та уважність, ми маємо знову підтверджені 10 випадків зараження коронавірусною інфекцією", – сказав Сергій Осачук.

Раніше повідомлялося, що спалах коронавірусу в селі Колінківці міг виникнути через велелюдний похорон.


Посадовець закликав відзначати Великдень вдома, у колі рідних.

37 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/