• Хотинські вісті

98 відсотків госпіталізованих із коронавірусом не були вакцинованіЗа останні три місяці 98.1% госпіталізованих із COVID-19 в Україні — невакциновані. Про це повідомив головний державний санітарний лікар країни Ігор Кузін.

«За даними Електронної системи охорони здоров’я впродовж останніх 3 місяців майже всі, хто потрапляє в лікарню через важкий перебіг або ускладнення від COVID-19 в Україні, — невакциновані. Якщо ви хочете вберегти себе від важкого перебігу, госпіталізації та смерті — зробіть щеплення вже сьогодні», — заявив Ігор Кузін.

Він додав, що триває стрімке погіршення епідситуації, кількість нових випадків COVID-19 за добу збільшилась удвічі за минулий тиждень: із 3,3 тисячі 13 вересня до понад 6 тис. за 17 вересня.

У зоні найвищого ризику важкого перебігу та смерті від COVID-19 люди старші 60 років, люди із супутніми захворюваннями, як-от цукровий діабет, серцево-судинні, онкологічні захворювання. А також ті, хто щоденно контактує з великою кількістю людей, наприклад медики, освітяни, соціальні працівники, співробітники державних органів.


Щодо посилення карантину


Уряд продовжив адаптивний карантин до 31 грудня 2021 року. Про це повідомили у МОЗ України.


«Поточна епідемічна ситуація контрольована. Так, ми фіксуємо зростання кількості нових випадків COVID-19, але завдяки вакцинації маємо запас міцності. Медична система готова реагувати на нову хвилю, але найкращий спосіб зберегти своє життя та здоров’я — щепитися від коронавірусної інфекції за першої нагоди», ​​— заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Як повідомив Віктор Ляшко, 21 вересня відбудеться засідання Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на якому оголосять, з якої дати по всій території країни встановлюють жовтий рівень епіднебезпеки.

Джерело - Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб.

94 views0 comments