• Хотинські вісті

7500 доларів США за нелегальний трансфер військовозобов’язанихНа Буковині поліцейські затримали організаторів злочинної схеми

Групу осіб, яка допомагала покинути країну, викрили оперативники управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області спільно зі слідчими обласної поліції та облуправлінням СБУ. До її складу входили двоє місцевих мешканців. Про це повідомляєтьмся на сайті поліції Чернівецької області.


Жінка зустрічала «туристів» та доправляла їх до водія, який забезпечував трансфер через кордон поза офіційними пунктами пропуску громадян. Загалом до складу угруповання входило четверо місцевих мешканців.


Вартість такої послуги становила 2500 доларів США з однієї особи. «Туристи» отримували координати та час зустрічі із супроводжуючим.

Правоохоронці затримали двох організаторів злочинної схеми та трьох військовозобов’язаних чоловіків під час спроби перетину кордону.

Поліцейські вилучили 20 700 доларів США, 400 євро, чорнові записи.


Розслідування кримінального провадження проводиться за ч. 2 ст. 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України)Кримінального кодексу України. 6 квітня трьом учасникам угруповання було повідомлено про підозру. Процесуальне керівництво здійснює Чернівецька обласна прокуратура.


За скоєне може загрожувати покарання – позбавлення волі на строк від п'яти до семи років.

Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.

83 views0 comments