• Хотинські вісті

66 населених пунктів області були без світла через обірвані дроти


Фото із сайту «Чернівціобленерго»

Два дні поспіль 28-29 липня Буковина потерпала від буревіїв, які завдали великих руйнувань у регіоні.


До попередніх аварійних ситуацій в електромережах краю додалися нові, тому відключень станом на 09.00 у п’ятницю 30 липня, побільшало. Повідомила пресслужба АТ «Чернівціобленерго».


Чимало споживачів перебувають без електропостачання внаслідок обірваних ПЛ у 66 населених пунктах колишніх Вижницького, Глибоцького, Кельменецького, Новоселицького, Сокирянського, Сторожинецького, Хотинського районів, чимало вулиць у місті Чернівці також залишаються поки що знеструмленими.


Сталися відімкнення у 558 трансформаторних підстанцій, обірвані дроти високовольтних ліній, пошкоджене електрообладнання.

"Шановні буковинці! До ліквідації наслідків стихії задіяні всі працівники Обленерго, аварійні бригади посилено працюють, щоб якнайшвидше відновити елекропостачання у ваші оселі.


Проте, варто розуміти, що такі масштабні пошкодження неможливо відновити миттєво і все одночасно, на відновлення електропостачання знадобиться певний час.


Деякі пошкоджені лінії електропередач знаходяться у віддалених районах області і, щоб добратися до них, потрібно розчистити трасу.


Тому імовірно, що у деяких населених пунктах не буде електропостачання більше однієї чи навіть двох діб.

Просимо з розумінням сприймати ситуацію, що склалася", - пише пресслужба АТ «Чернівціобленерго».91 views0 comments