• Хотинські вісті

5-й масштабний освітньо-культурний фестиваль «Гончаренко центр Weekend» у Хотині!


Запрошуємо Вас узяти участь у масштабному освітньо-культурному фестивалі «Гончаренко центр Weekend», який відбуватиметься 14 серпня 2021 року з 11:00 до 18:00 у Центральному сквері м. Хотин.

Під час фестивалю всі охочі зможуть безкоштовно відвідати 12 заходів: уроки англійської мови для дітей, підлітків і дорослих; узяти участь у практичному курсі з профорієнтації для підлітків та пограти в розвивальні ігри.


«Ювілейний 5-й фестиваль організовуємо в Хотині, попередні ми успішно провели у Чернівцях, Лужанах, Заставні та Кіцмані. Учасниками подій стали близько 800 людей. Мета фестивалю – познайомити буковинців із діяльністю Гончаренко центру Чернівці, де безкоштовно можна вивчати англійську мову, взяти участь у заняттях з фінансової та медіаграмотності, відвідати курс з профорієнтації для підлітків. Зауважу, що є можливість відкриття таких центрів у різних громадах. Радий повідомити, що відповідна підтримка є від Хотинського міського голови та міської ради. Готуємо чудовий подарунок для хотинчан та гостей міста», - зазначив Віталій Яремчук, директор Гончаренко центру Чернівці.

Також проводимо набір волонтерів для організації фестивалю. Для цього необхідно заповнити реєстраційну форму (https://forms.gle/aBf5xXEukCee27QT6).


Відібрані волонтери отримають подарункові набори за допомогу в проведенні заходу.

Кількість учасників на кожній із секцій обмежена, тому триватиме попередня реєстрація з 3 до 13 серпня на офіційній сторінці центру –ww.facebook.com/GoncharenkoCentreChernivtsi.


Детальна програма – на офіційній Facebook-сторінці центру. Більше деталей: контактний номер +38 095 249 5703, goncharenkocentre.chernivtsi@gmail.com www.instagram.com/GoncharenkoCentre.Chernivtsi, www. t.me/GoncharenkoCentreChernivtsi

8 views0 comments