• Хотинські вісті

33 роки минуло, як спалахнула полинова зірка Чорнобиля


26 квітня минає 33 роки з часу найбільшої у світі техногенної катастрофи – аварії на Чорнобильській АЕС. Але її згубний вплив на здоров’я людей і довкілля відчутний досі. І він був би набагато страшнішим, якби не самопожертва і титанічна праця чорнобильців-ліквідаторів.


Багато наших земляків працювали в Чорнобильській зоні, жертвували своїм здоров’ям, захищаючи не лише Україну, а й усе людство від поширення смертельної радіаційної небезпеки. Ця дата – ще одна нагода низько вклонитися усім ліквідаторам, які їхали в зону лиха, не думаючи про нагороди, відзнаки та пільги.


Хотинчани ушанували жителів району, котрі зробили свій посильний внесок у ліквідацію наслідків Чорнобильської катастрофи, сьогодні під час мітингу за участі школярів, представників влади та трудових колективів. До пам'ятника чорнобильцям-ліквідаторам з Хотинщини поклали квіти на знак того, що краяни пам'ятають про цю трагедію і тих, хто приборкував ядерну стихію, працював на забруднених територіях.
Сердечно подякував усім їм голова Хотинського районного об‘єднання громадян «Чорнобилець» Ігор Майстрюк. Він побажав доброго здоров’я, міцності духу, благополуччя, оптимізму, миру, підтримки рідних людей, а ще – щирої вдячності та шани від земляків.14 views

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/