• Хотинські вісті

30-літній ювілей відзначає служба зайнятості21 грудня Державна служба зайнятості відзначає 30 літ із дня створення. За ці роки послугами Чернівецької обласної служби зайнятості скористалися понад мільйон осіб. Роботу, за сприяння служби зайнятості, знайшли майже 300 тис. осіб. Про це повідомляє сектор інформаційної роботи Чернівецького ОЦЗ.


– За роки діяльності служба зайнятості досягла значних результатів. Створено потужні системи професійної орієнтації та професійного навчання. Для ефективного надання соціальних послуг населенню та роботодавцям активно впроваджуються сучасні інформаційні технології. Фахівці обласної служби зайнятості аналізують тенденції на ринку праці, вдосконалюють вміння, опрацьовують конкретні ситуації в роботі з клієнтами служби зайнятості задля покращення якості послуг й досягнення успішного результату, – зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.


Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці професійне навчання пройшли понад 80 тис. осіб, понад 100 тисяч безробітних залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.


На початку 2000-х років до переліку послуг додалася одноразова виплата допомоги для відкриття власної справи за сприяння служби зайнятості. Цією можливістю скористалося майже 6 тисяч краян, окремі з них нині продовжують співпрацю із службою зайнятості вже як роботодавці, повідомили у секторі інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості.


Вітаємо усіх працівників служби зайнятості краю!

8 views0 comments

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/