• Хотинські вісті

25 мільйонів гривень на «просування» вакцинації виділив КабмінКабмін своєю постановою №1029 спрямував 25 млн грн на просування вакцинації проти коронавірусу. Кошти на її популяризацію виділено Міністерству культури та інформаційної політики із фонду боротьби з COVID-19. Про це повідомив Центр спільних дій.


Ці кошти мають витратити на проведення інформаційно-комунікаційної кампанії серед населення щодо вакцинації від коронавірусу.

Високопосадовці вважають, що таке рішення допоможе підвищити готовність населення до вакцинації. І може знизити темпи зростання захворюваності на COVID-19, попередить псування невикористаних вакцин та уможливить роботу закладів освіти та інших установ у звичному режимі.


А успішна інформаційна кампанія пришвидшить вихід країни з карантинних обмежень, які тривають вже близько двох років зі шкодою для економіки та побуту людей.


Але аналітики Центру спільних дій також висловили побоювання: рішення не є елементом комплексного підходу держави до просування вакцинації, тому ефективність використання бюджетних коштів буде низькою.

10 views0 comments