• Хотинські вісті

І екскурсію провели, і про акцію озеленення розповілиУ рамках програми Президента України «Зелена країна» лісівники ДП «Хотинський лісгосп» не лише садять ліс, а й активно беруть участь в озелененні населених пунктів, парків, проводять екскурсії, лекції у садочках та школах.

Зокрема, 5 листопада лісівники ДП «Хотинський лісгосп» провели екскурсію учнівській молоді на мисливському господарстві «Придністровське».


Дітей ознайомили з веденням мисливського господарства. Цікавинкою екскурсії став вольєр для напіввільного утримання диких свиней. Представники фауни викликали жвавий інтерес у присутніх. Школярів інформували про хід та умови акції масшабного заліснення «Створюємо ліси разом».


Зустріч школярів з лісівниками була пізнавальною, вона дала можливість молоді зрозуміти, наскільки кропітка та важка праця у лісовому господарстві та оцінити важливість праці лісівників, що щоденно плекають лісові насадження.

– Подібні заходи, зустрічі, екскурсії потрібно частіше проводити, особливо для підростаючого покоління, – поділився головний лісничий Всеволод Врублевський. – Адже саме їм передамо у спадок плоди сьогоднішньої праці.

Джерело - пресслужба ДП «Хотинський лісгосп»

20 views0 comments