• Хотинські вісті

Індустріальний парк «Хотин Invest» зацікавив бізнесменів БуковиниУ міській раді відбулася зустріч з бізнесменами області – учасниками Клубу підприємців Буковини. Це люди, які розвивають економіку краю, дають роботу людям.Про переваги створення підприємств в Індустріальному парку «Хотин Invest» розповів Хотинський міський голова Андрій Дранчук, зокрема про зручне розташування, податкові преференції та вигідні умови для старту бізнесу. А для Хотинської громади – це шанс підвищити економічний потенціал, збільшити кількість робочих місць для людей.


"Важливо, що Чернівецька область є зоною глибокого тилу. Саме такі зони та індустріальні парки стратегічно стануть центрами повоєнного відновлення економіки України. Цьому допомагатиме держава, надаючи податкові та митні пільги, а ми у свою чергу максимально сприятимемо підприємництву", – зауважив Андрій Дранчук.
Також міський голова розповів про досвід з релокації бізнесу із зони бойових дій у Хотинську громаду. Наразі сюди переїхали 6 підприємств.


Керівники найбільших з них – Нікіта Ткаченко, виконавчий директор ТОВ «Велотрейд», та Руслан Садовський, власник підприємства «ВІА ТРЕЙД» з виробництва електровиробів марки «LXL Україна» – поділилися власними історіями, як довелося перевозити з-під обстрілів виробництво та починати все з нуля на новому місці.


– Ці великі підприємства з міста-мільйонника Харкова обрали Хотин не тільки тому, що наше місто у безпечнішій зоні, має логістично зручне розташування біля міжнародної траси, близько до кордонів з ЄС, а й тому, що ми створюємо умови для працівників, які переїхали у громаду, а також максимально сприяємо бізнесу. Таким чином стаємо конкурентними у порівнянні з іншими громадами, – сказав Андрій Дранчук.


На завершення зустрічі міський голова запросив підприємців Буковини започаткувати бізнес у Індустріальному парку Хотина. А учасники Клубу підприємців Буковини побували на ТОВ «Велотрейд» та «ВІА ТРЕЙД» («LXL Україна»).164 views0 comments