• Хотинські вісті

Ілона Палига – краща медсестра області

А за перемогу отримала путівку у ВенеціюНа конкурсі медсестер Чернівеччини, який відбувся наприкінці травня у Новоселиці, Хотинщину представляла медсестра реанімаційного відділення райлікарні Ілона Олександрівна Палига. У змаганні з-поміж 13 учасників вона посіла перше місце. Від Асоціації медсестер області її нагороджено туристичною путівкою до італійської романтичної Венеції.Ілона Палига мешкає у Кам‘янці-Подільському. Після закінчення тамтешнього медучилища прийшла працювати у Хотинську райлікарню. Три роки трудилася у пологово-гінекологічному відділенні, а вже два – у реанімації. Стати медиком мріяла з дитинства, хоча в родині представників цієї професії немає. Любить свою роботу, це допомагає не помічати труднощів. А їх у реанімаційному відділенні чимало.

Ілона закінчує магістратуру за фахом логопед у Кам‘янець-Подільському національному педагогічному університеті імені Івана Огієнка, однак поривати з медициною не збирається.


У дівчини багато захоплень. У школі і училищі займалася волейболом, їй присвоєно звання кандидата у майстри спорту України. Нині з-поміж уподобань Ілони – легка атлетика і фітнес.


Заступник головного лікаря райлікарні з медсестринства В. В. Колодрібська так відгукується про молоду колегу:


– Ілона спокійна, старанна, доброзичлива і коректна у спілкуванні з хворими, наполеглива у досягненні мети. Підвищує кваліфікацію медика. Саме це сприяло успішному виступу на обласному конкурсі. Вона не звикла програвати, що довела на змаганні. У його програму входили перевірка володіння теорією і практикою медсестринства та творчі етапи. Ми пишаємося Ілоною, перемога якої – то ще одна славна сторінка в історії медсестринства Хотинщини, яка засвідчує підвищення фахового рівня персоналу райлікарні, – наголошує В. В. Колодрібська.


За традицією черговий крайовий конкурс професійної майстерності «Краща медсестра області–2020» відбудеться на базі Хотинської райлікарні, позаяк її представницю визнано кращою у цьогорічних змаганнях. Головному лікарю цього закладу охорони здоров‘я Ю. А. Пасічнику передано ікону Святого Пантелеймона.


А Ілоні Пализі належить пройти ще одне велике фахове випробування: вона захищатиме честь області на Всеукраїнському конкурсі «Ескулап-професіонал», що пройде цього року в Чернівцях.


Експрес-інтерв‘ю для читачів «Хотинських вістей» дала Ілона Палига.


– Чим вас приваблює медицина?


– Дає можливість допомагати хворим. Нині вже не уявляю свого життя без цієї роботи: вона – моє покликання. Отож при виборі фаху раджу молодим обирати професію до душі. Тоді праця стане вашим захопленням, як у моєму випадку.


– Коли збираєтеся у подорож до Венеції?


– Точно не знаю, ще маю це з‘ясувати у туристичній агенції.

21 views

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/