• Хотинські вісті

Із 24 жовтня на Буковині посилили карантинні заходи

Updated: Oct 25, 2021«Ми за крок до «червоної зони»


Без сертифіката про вакцинацію або ПЛР чи експрес-тесту на антиген – ні в зал, ні в ресторан, ні в громадський транспорт.

Таке рішення ухвалила обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 23 жовтня, повідомили в Чернівецькій ОДА.


«Ми за крок до «червоної зони». З кожним днем на Буковині показник захворюваності на коронавірус зростає. Уникнути повного локдауну ми можемо, лише посиливши карантинні заходи», – сказав голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.


Чернівецька область за показниками поки перебуває у "помаранчевій" зоні. Але значно перевищено рівень госпіталізацій. Якщо минулого тижня він коливався у межах 75%, то вже на 24 жовтня він зріс до 97%.

Комісія ТЕБ та НС пропонує дозволити відвідування закладів громадського харчування, спортивних, культурних, розважальних та інших установи лише за наявності сертифіката про вакцинацію, або документа, що свідчить про одужання від COVID-19. Підходить також ПЛР-тест чи експрес-тест, який чинний 72 години.


Такі обмеження стосуються й громадського транспорту, нерегулярних та регулярних перевезень в області.


Крім осіб, які мають один із перелічених вище документів, відвідувати установи спортивного профілю можуть лише спортсмени національних збірних України та їхні тренери за умови дотримання санітарних норм.


Заборонено проведення культурних масових заходів, крім автоконцертів, автокінотеатрів тощо. Не можна перебувати у громадських місцях без засобів захисту.


Відповідні рекомендації вступили у дію 24 жовтня. Їх дотримання перевірятимуть спеціальні групи.

Джерело - пресслужба Чернівецької облдержадміністрації.

120 views0 comments