• Хотинські вісті

Із 1 листопада школи мають перейти на дистанційне навчання або продовжити канікули

Це перевірятимуть спеціальні робочі групи


Із 1 листопада 227 із 349 шкіл області працюватимуть дистанційно, 33 заклади йдуть на канікули. Ще 4 навчатимуться за змішаною формою.


А 85 шкіл, наперекір рішенню обласної комісії ТЕБ та НС, планують працювати очно. Йдеться про заклади загальної середньої освіти у Чернівцях, а також Сучевенській та Сторожинецькій громадах. Про це повідомляє Чернівецька ОДА.


Як відомо, обласна комісія ТЕБ та НС іще у п’ятницю, 29 жовтня, рекомендувала школам Буковини припинити очне навчання через складну епідеміологічну ситуацію.


Однак до рішення дослухалися не всі. Зокрема, міська влада Чернівців відмовилася посилювати карантин, зауваживши, що запровадити дистанційну можуть лише ті школи, де занедужають більш як 50% дітей.


Заступниця голови ОДА Наталія Гусак зазначила, що органи місцевого самоврядування, які планують дозволити школам працювати очно, мають розуміти всю відповідальність такого вибору.


«Рівень захворюваності дітей на коронавірус – це важливий показник, який безпосередньо впливає на загальну картину. За ним ми враховуємо можливість зараження COVID-19 дорослого населення»,– сказала Наталія Гусак.


На Буковині за останні два тижні 585 дітей захворіли на COVID-19. З них 375 – у Чернівцях.


Відтак у Міській дитячій клінічній лікарні планують розгорнути госпітальну базу для лікування таких недужих. Про це ішлося під час позачергового засідання обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сьогодні, 31 жовтня.


«Відзавтра або канікули, або дистанційне навчання – такий вибір мають зробити школи області. Очне навчання в епідеміологічній ситуації, яка склалася наразі, – це загроза для здоров’я та життя жителів області. Також маємо нарощувати рівень вакцинації, аби підвищити нашу спроможність до колективного імунітету», – сказав голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.


Джерело - пресслужба Чернівецької ОДА.


P.S. А краяни обурються: раніше обласна влада закликала освітян вакцинуватися, запевнила що у такому випадку "дистанційки" не буде...

154 views0 comments