• Хотинські вісті

Із Сторожинця привезли перемоги та гран-прі

Updated: Mar 19, 2019


16 березня у місті Сторожинець відбувся регіональний фестиваль-конкурс «Джерело надій», в якому взяли участь юні таланти Хотинщини – учасники зразкової аматорської вокальної студії «Щасливі діти» (кер. А. Татарчук) та зразкового аматорського театру юного глядача (кер. Л. Микитенко).


За підсумками журі вихованець музичної школи Зіновій Кобелюх (кер. Ю. Журавський) у музичному жанрі отримав гран-прі фестивалю за виконання твору «На біс» на саксофоні.

У жанрі «вокальне мистецтво»:

• у категорії «дебют» диплом за кращий сценічний костюм та за участь у фестивалі отримала Катерина Козак за виконання пісні «Я україночка»; диплом за участь у фестивалі отримала Еріка Паньковська із піснею «Лялька»;

• у категорії 10–12 років диплом І ступеня виборола Богдана Главацька із піснею «В чистім полі». А Ольга Бонар із піснею «Нас б’ють, ми літаєм» заслужила гран-прі фестивалю;

• у категорії 13–15 років Марія Яцюк отримала диплом І ступеня за виконання пісні «Human».У жанрі «театральне мистецтво» за представлену театральну композицію «Присвята Небесній Сотні «Герої не вмирають» учасники зразкового аматорського театру юного глядача вибороли гран-прі фестивалю.


Вітаємо переможців!

Тетяна Федоруца, художник-постановник РБНТД.


26 views0 comments