• Хотинські вісті

Яскрава концертна програма відбулася у місті з нагоди 30-ї річниці Незалежності

«Ти у мене єдина»«У світі є лише одна країна, де дихається легко і вільно. Де сонце світить яскравіше і розкішно цвітуть чорнобривці та мальви. Це земля наших батьків, край нашого дитинства», – так розпочали святкову концертну програму до 30-ї річниці Незалежності чарівні ведучі Тетяна Юрчак та Ірина Раренко.На центральній площі міста знову було велелюдно, гамірно і весело, зібралися і дорослі, і малі. На нещодавно облаштованій сцені вирувало святкове дійство.

Неперевершені враження і емоції дарували танцюристи та вокалісти – переможці численних міжнародних та всеукраїнських конкурсів і фестивалів, неймовірно талановиті та креативні мешканці Хотинської громади.А на завершення святкової програми учасники концерту утворили величезне живе серце, як символ того, що безмежно люблять свою рідну країну.


У святковій програмі брали участь:

  • зразкова аматорська вокальна студія «Щасливі діти» – солісти Діана Федишина, Богдана Главацька, Еріка Паньковська і керівниця Альона Татарчук Хотинського БНТД;

  • солісти зразкової аматорської вокальної студії «Муза» Хотинського БНТД – Евеліна Бойко та Сергій Белінський (керівник Оксана Кульчицька);

  • вокальний ансамбль «Домінанта» Будинку дітей та учнівської молоді (керівниця Лілія Лепцьо);

  • дебютантки шоу балет – RADIANT DANCE;

  • зразковий художній хорографічний колектив «Сяйво» Хотинського опорного закладу освіти (керівниця Людмила Борденюк);

  • зразковий аматорський хореографічний колектив «Крок вперед» Хотинського БНТД (керівниця Віра Тамазликар).

Як повсюди у ці святкові дні, у Хотині теж гучно прозвучало вітання: «З Днем народження, моя країно! Прекрасна і незалежна!».
25 views0 comments