• Хотинські вісті

Як це: коли доля подарувала двійнят
Для сім’ї Марини та В’ячеслава Василькових з Хотина 2020 рік став назавжди особливим та незабутнім. Адже вони стали батьками одразу двох янголят – синочка Назарчика і донечки Анни, на народження яких чекали аж 10 років!


– 2020-й для нас найкращий, – каже Марина. – Звісно, були якісь негативні нюанси, але у кого їх не траплялося у тому році? Наші дітки – найдорожчий подарунок долі, з ними забуваєш про усі проблеми, – запевняє вона.

Новоспечені батьки з неймовірним щастям розповіли про те, як змінилося їхнє життя та як справляються із двійнятами кореспондентці «Хотинських вістей» під час прогулянки парком. Посмішка не сходила з обличчя, а в очах сяяла радість.


Доля готувала їм довгоочікувану зустріч


Аж 10 років пара намагалася наповнити свою сімейну оселю найбажанішими тоненькими дитячими голосами, сміхом, плачем та тупотом маленьких ніжок. Та усе не виходило...

Чи то доля випробовувала, чи то Господь готував до такої неймовірної зустрічі, відомо лише Йому. За словами Марини та В’ячеслава, цей час ще більше згуртував та зміцнив їхню родину і зробив зустріч з довгожданими дітками незабутньою.


А який сюрприз чекав на пару вже під час першої УЗ-діагностики – одразу двійня, та ще й хлопчик і дівчинка! Про краще поєднання годі було й мріяти. Як виявилося, Марина давно «загадала» собі двійню: «Я із самого дитинства мріяла про двох діток одразу. Чомусь була впевнена, що колись так і станеться. Тому, коли дізналася, почувалася абсолютно впевнено і дуже зраділа».


«Насолоджуємося кожною миттю батьківства»


Молоді батьки запевнили, що з двома дітками одного віку їм зовсім не важко, а навпаки – вони насолоджуються кожною миттю батьківства.


– Зазвичай наші двійнятка дуже спокійні, вночі сплять добре, лише прокидаються поїсти, – розповідає Марина. – Лише одного разу, після щеплення, ми з чоловіком не спали до самого ранку. У дітей піднялася температура, вони плакали. Це була найважча ніч, а чоловіку зранку ще й довелося йти на роботу...


Чоловік додає, що коли наступного дня прийшов на роботу, то колеги підсміювалися: «Де ти усю ніч був?». «Напевно я мав такий вигляд, як після нічного клубу, – сміється В’ячеслав.


–Якби ми не планували чи не очікували появу дітей, то напевно було б важко з двома. Але чекали так довго і так сильно, що готові до усього. Єдине, до чого звикали – це «високі ноти» – часом тоненькими і дуже дзвінкими голосками діти добре давали про себе знати. Ще у пологовому нашу доню було чутно більше за усіх», – з усмішкою ділиться він.


Назарчик і Аня – хоч і двійнята, але дуже різні

Марина поділилася, чому їм усе дається легко у вихованні двійнят: «Ми живемо окремо, без батьків. Бабусі приходять допомагати лише інколи, тому у нас з дітками є певний зв’язок, відчуваємо один одного підсвідомо. Ми добре засвоїли, як вони привертають нашу увагу чи сигналізують, що їх щось турбує. Знаємо як їх заспокоїти».


Дітки, хоч і двійнята, а зовсім різні за характерами, каже мама. Але, за її словами, часом одночасно уві сні перекладають ручку або синхронно позіхають. Назарчик трішки лінивий, а от Аня дуже активна.Як обирали імена

Нині дедалі більше батьків ламають голову над тим, як же назвати первістка. Придумують унікальні, екзотичні імена. А тут аж одразу два потрібно підібрати.


– Як обирали імена діткам? Як зазвичай прийнято: чоловік називає сина, а дружина – доньку?


– Ні, ми разом шукали імена як для хлопчика, так і для дівчинки. Дивилися, які іменини у місяці, коли вони народилися, і так обирали імена, які нам найбільше сподобалися, – розповіла Марина.


«COVID-19 нас також торкнувся у 2020-му»

– На 12 день після народження діток ми з чоловіком захворіли на коронавірусну інфекцію, – розповіла Марина. – У нього був підтверджений результат ПЛР-тесту, я не здавала, бо і так розуміла, що теж хвора. Слава Богу, дітки нормально перенесли, без будь-яких симптомів.

Але добре, що ми уже перехворіли у перший місяць життя дітей, адже було легше справлятися з ними, бо чоловік перебував удома. Він працював у режимі онлайн. А зараз щодня на обід приходить додому, щоб допомагати годувати діток, бо вони на змішаному харчуванні.


«Онлайн покупки допомагають економити час»

Як виявилося, що Назарчику та Ані готові «Пакунки малюка» не дісталися, адже у той час, коли дітки народилися, якраз їх замінили на грошову допомогу на купівлю усього необхідного. Тому Марині довелося «подружитися» з покупками через Інтернет.


– І харчування, і підгузки, і одяг – усе замовляю через Інтернет. Це дуже зручно і значно економить час на походи до магазинів, що важко з двома маленькими дітками та ще й під час карантину, – зауважує жінка.


Дякуємо Марині та В’ячеславу Васильковим за те, що поділилися з нашими читачами своїм досвідом. Приклад цієї сім’ї свідчить: якщо щиро вірити і чекати – мрії збуваються. А якщо морально готуватися до появи малюків, то не страшні ні недосипання, ні плач уночі. Бо життя наповнюється сенсом, коли на вас з довірою дивляться щасливі оченята.


Якщо ви плануєте батьківство, будьте готові насолоджуватися кожною миттю, адже діти так швидко ростуть!

Фото Лади Бернавської.

26 views0 comments