• Хотинські вісті

Як працює волонтерський фронт у громаді


Уже 7-й день зранку до пізньої ночі працює волонтерський центр зі збору продуктів для військових у Хотинському опорному закладі освіти. Долучився увесь колектив: одні приймають і сортують, інші готують і роблять м’ясні консерви.


– Люди дуже хочуть допомогти бійцям, постійно зносять овочі, крупи, печиво, олію та інші продукти, домашні закрутки та магазинні консерви, – розповідає директорка закладу Людмила Микитюк.


Працівники закладу всі продукти сортують, які необхідно – поміщають у холодильники.

– Нещодавно навіть привезли цілу тушу свині і ще четвертину, то з них ми приготували тушкованки та інші закрутки, – розповіла Людмила Микитюк.Харчі продовжують приймати. Бажаючі можуть приносити їх у наш опорний заклад (колишня гімназія, 4-та школа).


Також тут щодня готують гарячі обіди та вечері для військових тероборони, котрі цілодобово несуть службу на блокпостах для безпеки краян.


Працівниці закладу освіти почергово куховарять, печуть домашню випічку до чаю, щоб бійці могли зігрітися та відчути величезну підтримку жителів Хотинської громади.Зайшовши на кухню, де трудиться сьогоднішня «зміна», одразу відчуваєш дуже апетитні аромати (парують суп, картопля з м’ясом, свіжий компот) та жар від кухарських плит. А ще – людське тепло й особливу атмосферу, бо ж допомагають нашим оборонцям, військовим. На них зараз уся надія!


«Дай Боже, здоров’я та сили нашим захисникам! А ми всіма силами підтримаємо!», – кажуть волонтери.

Щира вдячність кожному, хто долучається до допомоги захисникам! Увесь український народ – з вами!89 views0 comments