• Хотинські вісті

Як обрати букет до 8-го Березня: поради флориста


Квіти ‒ особливий вияв уваги для кожної жінки, і неважливо, чи з приводу вони, чи просто так. Здавалося б, звичайна річ ‒ обрати букет на 8-ме Березня, але не така то вже й легка справа. Є декілька нюансів у виборі квітів, окрім того свій етикет: деякі квіти рекомендується дарувати юним дівчатам, але не дамам елегантного віку, і навпаки.

Варто приділити трохи часу цим тонкощам, аби обрати чудовий букет та не помилитися з вибором.


Що у тренді?

«Навесні хочеться чогось свіжого, кольорового, ніжного, теплого. Орієнтуємось на весняний настрій, цього року замовили багато гіацинтів, мімози, тюльпанів, ірисів. Компонуємо та поєднуємо ці квіти між собою та із зеленню», ‒ розповідає консультант місцевої студії флористики у Хотині «Studio_decor» Галина Палій.Які квіти дарувати коханій?


Є правило: чим молодша дівчина, тим світлішою та ніжнішою повинна бути композиція з квітів. Підійдуть тендітні світлі тюльпани, півонії, а також великі троянди пастельних тонів.


Якщо ваша дама серця любить подарунки з фантазією, то можна обрати унікальні композиції у кошику, коробці або вазі.

Квіти для мами та бабусі


Для красунь старшого віку можна вибрати яскраві та великі бутони, орхідеї та лілії, або хризантеми.


Правило етикету твердить: чим старша жінка, тим більшими та яскравішими повинні бути бутони.


Але головне – слідувати індивідуальним вподобанням людини, адже квіти повинні приносити радість та естетичне задоволення.

«Не потрібно боятися яскравих кольорів, а особливо жовтого, а руйнувати стереотипи! Жовтий – неймовірно красивий колір. Можна обрати тюльпани чи троянди», ‒ пояснює пані Галина.

Також важливо, як довго зможуть простояти квіти, адже хочеться якнайдовше милуватися цими тендітними рослинами.


Довго не в’януть у вазі гербери, півонії або хризантеми.


А частина жінок віддають перевагу живій квітці у горщику, аніж зрізаній. Вони можуть прикрасити будинок та додати святкової атмосфери.


Не менш важливим є гарне упакування букета.
«Можна зробити об’ємне пакування для будь-якого маленького букета, і він буде виглядати солідно. А можна навпаки, пакування зробити мінімальним, а акцент перевести на квіти з великими бутонами», ‒ радить пані Галина.

Подарунки для колег


Зазвичай традиційні весняні квіти обирають для колег, співробітниць та партнерок. Це може бути мімоза, тюльпан або нарцис. А також можна замовити декілька однакових мінімальних композицій у флориста, щоб не обділити увагою жодну жінку-колегу.


Попри усі поради та нюанси, найголовніше не об’єм, ціна або оригінальність вашого букета, а ваша увага та турбота завжди і щодня. Шановні жінки, нехай вам дарують квіти просто так, а не лише 8-го Березня!

44 views0 comments