• Хотинські вісті

Як навчатимуться діти з 1 вересня та яким школам загрожує "дистанційка"


У Міносвіти повідомили, що планують розпочати новий навчальний рік в очному режимі, адже до цього часу вакцинують більшість освітян. Так, якщо регіон залишиться у зеленій зоні епідемнебезпеки, то навчання розпочнеться без будь-яких додаткових обмежень, про це повідомляє 24 канал.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко у коментарі одному з телеканалів розповів, що якщо певна область переходитиме на жовтий, помаранчевий чи червоний рівень, то навчання продовжуватиметься, але лише у тих школах, де будуть вакциновані 80% освітян. "В Україні продовжено карантин до 1 жовтня у зв’язку зі збільшенням рівня госпіталізацій", – зазначив міністр.


Віктор Ляшко каже, що МОЗ прогнозує різні сценарії, адже коронавірус поводиться непередбачувано. Нині динаміка захворюваності повторюється майже один в один з літом 2020 року, тому у серпні спалах вірусу не прогнозують. – Ми маємо три сценарії – песимістичний, оптимальний і помірний. У МОЗ їх розраховували не по спалаху, а по завантаженості системи охорони здоров’я. Тому ми повинні підготуватися навіть до песимістичного, – сказав він.

До слова, нещодавно уряд видав постанову, що школи, у яких вакциновано понад 80% педагогів, можуть працювати, навіть при посиленні карантину.


В іншому випадку – при погіршення епідемічної ситуації у школах запроваджується дистанційне навчання. А заклади освіти, у яких вакциновано від коронавірусу менше 20% персоналу, не зможуть працювати, якщо регіон перейде із зеленої в іншу зону карантину, – йдеться в постанові уряду.267 views0 comments