• Хотинські вісті

Як відзначали національні свята на ХотинщиніЗ прийдешнім днем народження, Україно! Дякуємо нашим захисникам!


Востаннє районні урочистості до Дня Незалежності відбулися на рівні Хотинського району. На початку у серпневу блакить неба підняли державний прапор – символ вільної, єдиної, сильної та незалежної України.


«Це прапор працьовитого, волелюбного і дружнього народу, котрий змушений відстоювати своє право жити у мирній та суверенній країні. Це святиня мужніх і героїчних людей, які захищають нашу Батьківщину на сході», – зазначили ведучі Світлана Шалаєва та Любов Жалоба.


Підняти стяг довірили учаснику АТО Олександру Наумову та першокласниці Хотинського опорного закладу освіти Софії Завалецькій.


Нині прапор кольорів мирного неба і золотого колосся залитий кров’ю та сльозами родин, які втратили своїх рідних у зоні бойових дій. Хвилиною мовчання ушанували світлу пам'ять полеглих захисників з Хотинщини:

Юрія Кушніра, Олександра Боднарюка, Сергія Побережника, В’ячеслава Пелехатого, Максима Доника, Олександра Гарбуза, Олександра Коваля, Валерія Ротаря, Леоніда Дергача.


Вручила подяки їхнім батькам і матерям, вклонилася за те, що виховали таких мужніх синів, справжніх патріотів голова районної ради Тетяна Бринь. Вона зазначила, що востаннє районні урочистості відбуваються на рівні Хотинського району, тож закликала голів ОТГ краю гідно вшановувати подвиг наших захисників, ушановувати їхню пам'ять. Адже вони загинули, захищаючи мирне небо над нами.Нагородив почесними грамотами учасників бойових дій та кращих працівників різних підприємств та організацій перший заступник голови райдержадміністрації Іван Вілянський.


Окрім районного керівництва присутніх привітали з прийдешнім святом Державного прапора та Днем Незалежності України учасник АТО Олександр Наумов та голова молодіжної ради Хотинської ОТГ Тетяна Юрчак.


Окрасою свята стали натхненні пісні «Народ України» та «Квітуча Україна», виконані учасниками зразкової аматорської вокальної студії «Муза» РБНТД, а також «Моя земля» від Ольги Бонар – учасниці зразкової аматорської вокальної студії «Щасливі діти».


Дякуємо усім бійцям та медичним працівникам, котрі нині стоять на захисті нашого життя та здоров’я. Нехай потужне джерело нашого патріотизму і незламного духу підтримують і об’єднують нас. І щоб наступне свято незалежності ми відзначали у мирній та квітучій Україні!


Більше фото на сторінці Хотинських вістей у фейсбуці.


УВАГА: На жаль, оскільки Хотинщина з понеділка уже в помаранчевій зоні, то концертна програма у День Незалежності скасована.

16 views0 comments