• Хотинські вісті

Як відбулося відкриття головної ялинки у Хотині

Updated: Dec 20, 2021За святковим настроєм та гарними враженнями прийшли сьогодні хотинчани і гості міста на урочисте відкриття ялинки і театралізоване дійство "Зіркове диво". І, безперечно, отримали потужний заряд позитиву – і діти, і дорослі.


Святкову і теплу атмосферу попри холодну погоду створювали талановиті артисти, танцюристи і вокалісти. А також прикрашена ілюмінацією та оригінальними фотозонами центральна площа.Усі з нетерпінням чекали головного моменту – коли засяє ялинка. І ось на сцені святий Миколай з дітками, ангелами і Зіркою. Для урочистого відкриття запросили на сцену керівника Хотинської громади Андрія Дранчука.


«Друзі, рідна Хотинська громадо! Це ті святкові дні, яких ми чекаємо найбільше, адже це тепло, добро і подарунки. Хочу вам побажати мріяти. Мрійте, і разом працюймо для того, щоб досягати мети. За доброю традицією, уже другий рік поспіль, напередодні святого Миколая, усі разом, спільно громадою, яка визнана у цьому році найуспішнішою в Чернівецькій області, ми запалюємо нашу основну ялинку у місті Хотин. Усім щастя і добра!», – побажав міський голова Андрій Дранчук.У святковому дійстві брали участь: святий Миколай, маленькі танцюристи колективу "Сяйво-юніор" і вокальна студія "Домінанта" від Будинку дітей та учнівської молоді; колектив сучасного танцю «Крок вперед» та вокальна студія «Щасливі діти» та творчий колектив Хотинського будинку народної творчості та дозвілля, бандуристки Хотинської музичної школи.На завершення свята усі досхочу на фотографувалися з Миколаєм та біля ялинки.


Дякуємо організаторам (Хотинській міській раді, Хотинському БНТД та БДУМ і всім, хто долучився) за чудове свято!
1,048 views0 comments