• Хотинські вісті

Як відбувається ЗНО в умовах карантинуКарантинне ЗНО – подвійне хвилювання і для школярів, і вчителів. Адже цьогоріч воно особливе.


Сьогодні стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання – з іспиту з математики. Наш кореспондент побував у пункті тестування в Хотинській гімназії.


Тут чергують не лише педагоги, а й лікарі та медсестри, які надворі заміряють температуру, обробляють руки антисептиком. Щоб уникнути скупчення біля входу, у приміщення пускають почергово, чимало учнів очікували на вулиці.


Розпитуємо у них про враження і хвилювання. "Звісно, дуже переживаємо, але чекали ЗНО, адже тривалий час готувалися до нього", – кажуть більшість школярів.

А вчителі у першу чергу хвилюються: як діти складатимуть тести протягом кількох годин у масках? Але ж і самі змушені бути у засобах захисту: масках та рукавичках.

Як розповіли педагоги, дітей розмістять не більше 15-ти у класі, через одну парту із дотриманням соціальної дистанції.

Позитивно налаштовані юні математики (сьогодні ЗНО саме з математики) з Клішківців. Вони вже одягнули маски, збираються заходити. Робимо фото на пам'ять та бажаємо їм та усім, хто складатиме ЗНО, успіху попри хвилювання. Щоб згодом вступити до обраних вузів.11 views0 comments