• Хотинські вісті

Як відбувається ЗНО в умовах карантинуКарантинне ЗНО – подвійне хвилювання і для школярів, і вчителів. Адже цьогоріч воно особливе.


Сьогодні стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання – з іспиту з математики. Наш кореспондент побував у пункті тестування в Хотинській гімназії.


Тут чергують не лише педагоги, а й лікарі та медсестри, які надворі заміряють температуру, обробляють руки антисептиком. Щоб уникнути скупчення біля входу, у приміщення пускають почергово, чимало учнів очікували на вулиці.


Розпитуємо у них про враження і хвилювання. "Звісно, дуже переживаємо, але чекали ЗНО, адже тривалий час готувалися до нього", – кажуть більшість школярів.

А вчителі у першу чергу хвилюються: як діти складатимуть тести протягом кількох годин у масках? Але ж і самі змушені бути у засобах захисту: масках та рукавичках.

Як розповіли педагоги, дітей розмістять не більше 15-ти у класі, через одну парту із дотриманням соціальної дистанції.

Позитивно налаштовані юні математики (сьогодні ЗНО саме з математики) з Клішківців. Вони вже одягнули маски, збираються заходити. Робимо фото на пам'ять та бажаємо їм та усім, хто складатиме ЗНО, успіху попри хвилювання. Щоб згодом вступити до обраних вузів.10 views0 comments

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/