• Хотинські вісті

Як відбуваються "карантинні" вибориПопри дощ і карантин чимало хотинчан сьогодні прийшли до виборчих дільниць, навіть утворювалися черги. Проте практично усі дотримувалися протиепідемічних вимог, дистанції, одягали маски.


Кореспондентки "Хотинських вістей" побували на кількох дільницях у місті, що побачили і чи багато народу прийшло, розповідаємо.


На виборчій дільниці, що в Хотинському коледжі, на вході вимірюють температуру безконтактним термометром. Кажуть, станом на 12:00 відвідувачів з підвищеною температурою не було. Але є окрема кабінка, передбачена для таких осіб.
Члени комісій стежать за порядком, щоб біля столу було не більше двох-трьох чоловік. Літніх людей намагаються прийняти в першу чергу, адже вони у групі ризику.


Розмітка для дотримання дистанції нанесена. Члени комісій у масках та рукавичках, деякі також у щитках.


Обов'язок провести вимірювання температури покладено на членів виборчої комісії. Проте не всюди вони встигають це зробити. Як пояснили на одній з дільниць, у деякі періоди це робити не було змоги, бо значний наплив людей і потрібно видавати бюлетені.


Уранці явка виборців була невисокою, напевно у лісі було людей більше, ніж на дільницях... Проте в обідню пору вже утворювалися черги з бажаючих проголосувати.


У тій же черзі люди ознайомлювалися із величенькими бюлетенями, щоб менше часу провести в кабінці. Людно було і на дільниці, що у Хотинській ЗОШ #5. Проте і тут відвідувачі намагалися дотримуватися дистанції та максимально швидко покинути приміщення.Загалом, щоб віддати свій голос за обрану партію, в обідню пору через черги необхідно було витратити 25-30 хвилин.


На виході з дільниць проводили опитування від Президента. Але не нав'язливо - здебільшого, хто сам зацікавився і виявив бажання відповісти на запитання. Анкети вкидали у скриньки.

30 views0 comments

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/