• Хотинські вісті

Які вимоги до безпеки в школах з 1 вересняПовернення до навчання цього 1 вересня буде іншим, ніж раніше. Запасаємося масками і нагадуємо найважливіші рекомендації Міносвіти та МОЗ:


Діти 1–4 класу можуть не використовувати маски. Всі інші учні повинні заходити та ходити по школі у масках (наприклад на перервах), але можуть знімати їх під час занять.


На всіх входах до закладу мають бути місця для обробки рук антисептиками.

Після кожного заняття необхідно провітрювати приміщення щонайменше 10 хвилин.

У разі виявлення симптомів захворювання у дитини під час занять на неї треба надіти маску, відвести в окреме приміщення та повідомити батьків. Після цього вони мають звернутися до сімейного лікаря, який забезпечить приїзд бригади «швидкої», якщо цього потребує стан дитини. Рішення про ізоляцію контактних з хворим осіб прийматиме лікар-епідеміолог після підтвердження випадку COVID-19.


У разі підтвердження інфікування COVID-19, усі учні класу проходять самоізоляцію.


У регіонах із “помаранчевим” рівнем епідемічної небезпеки педагогам під час занять рекомендовано використовувати захисні щитки.


Міносвіти рекомендує проводити заняття з деяких предметів (на розсуд учителя) на свіжому повітрі і максимально скоротити пересування дітей між класами.


Час початку та завершення занять для класів і груп має бути різним.


Після занять необхідно продезінфікувати поверхні: дверні ручки, столи, місця для сидіння, перила тощо.

Функціонування у школах груп подовженого дня допускається за умови, що керівник закладу забезпечить дотримання під час їхньої роботи рекомендацій МОЗ щодо організації освітнього процесу.


Джерело - МОЗ, Міносвіти.

16 views0 comments