• Хотинські вісті

Якщо плануєте поїздку на свята, подбайте про власну безпеку та свого майна


Фото з офіційної сторінки Національної поліції України

Поліція Буковини нагадує основні правила безпечного відзначення новорічно-різдвяних свят


Плануючи поїздки протягом святкових вихідних, подбайте про безпеку свого помешкання та майна. Переконайтеся в надійності вхідних дверей і замків, по можливості встановіть сигналізацію.


Коли покидаєте оселю – перевірте, чи закриті вікна, вимкніть електричні прилади, газ і воду та не залишайте ключі в легкодоступному місці.


Обов’язково візьміть із собою засоби індивідуального захисту та документи про COVID-безпечність.

Виходячи ввечері на прогулянку, завчасно продумайте маршрут руху, уникайте неосвітлених і безлюдних ділянок вулиці. Завжди пам’ятайте, що пішохід – це також учасник дорожнього руху. Переходьте дорогу тільки на пішохідному переході та переконавшись у відсутності поблизу рухомих транспортних засобів.


Якщо плануєте подорож власним автотранспортом – подбайте заздалегідь про його укомплектування оснащенням, яке може знадобитися в дорозі під час негоди. Не залишайте транспортні засоби в місцях, де вони можуть створити незручність для інших учасників дорожнього руху, а також роботи спецтехніки.


Перебуваючи в місцях значного скупчення людей, дотримуйтеся маскового режиму та уникайте прямого контакту з іншими людьми.


Якщо берете із собою дітей на масові заходи – вдягніть їх у яскравий одяг і не випускайте з поля зору. Навчіть дітей звертатися у разі потреби до поліцейських або охоронців.


Закликаємо жителів і гостей Чернівецької області дотримуватися загальноприйнятих правил поведінки, уникати великих скупчень людей, дбати про збереження свого майна, життя та здоров’я. Поліцейські здійснюють комплекс безпекових заходів для того, щоб відзначення зимових свят відбулося без надзвичайних подій і ніщо не затьмарило вашого піднесеного настрою.


Джерело – Відділ комунікації поліції Чернівецької області.

1 view0 comments