• Хотинські вісті

Яку зброю добровільно здають буковинці поліції


Протягом жовтня жителі області здали до поліції понад 200 одиниць зброї, а також боєприпаси, гранати, снаряди та навіть міни


Протягом жовтня буковинці добровільно здали до поліції понад 200 одиниць зброї, а також майже 600 боєприпасів та вибухових пристроїв. Багато з них перебували в користуванні нелегально і могли стати знаряддям скоєння тяжких злочинів.


Нагадаємо, впродовж місяця, з 1-го по 31-ше жовтня, поліція проводила на території України профілактичний місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових речовин і спеціальних засобів.


За час його проведення громадяни передали до підрозділів поліції Чернівецької області 219 одиниць зброї. Серед зданого – 147 мисливських гладкоствольних і нарізних рушниць, 32 газові пістолети, 21 зразок холодної зброї та 14 пристроїв, споряджених гумовими кулями.

Також буковинці добровільно здали поліцейським 16 снарядів, 6 гранат, три міни і 560 набоїв різного калібру.


Нагадуємо, що незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами є кримінальним правопорушенням, за яке передбачена відповідальність до семи років позбавлення волі. При цьому, добровільна здача звільняє від кримінальної відповідальності.


Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.

6 views

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/