• Хотинські вісті

Якої шкоди буревій завдав у громадах Хотинщини
Буревій, який вирував кілька днів у краї, наробив чимало лиха. Навіть старожилам краю важко пригадати, коли у такий період лютували настільки сильні та довготривалі вітри, швидкість яких, за даними метеорологів, сягала понад 50 кілометрів за годину.


Найбільше шкоди негода нанесла системам електропостачання. Тисячі жителів Хотинщини потерпали через відключення світла. У ремонтних бригад електриків було дуже багато роботи.


Якої шкоди буревій завдав у місті і селах? Про це цікавимося в очільників територіальних громад.


Хотинський міський голова А. Д. Дранчук розповів, що на проїжджу частину дороги біля спеціальної школи №1 впали декілька дерев. Їх розпиляли і прибрали робітники господарської групи міськради. З понеділка всі комунальні заклади працюють у звичайному режимі.


Недобоївський сільський голова Ю. М. Юзва поінформував, що на дорогу, яка веде до Ставчан, впала велика тополя. За годину дерево прибрали працівники комунального підприємства, і було відновлено рух автотранспорту.


Клішковецький сільський голова В. В. Дронь розповів, що буревій розкрив частину металевого даху площею 60 квадратних метрів Шиловецького будинку культури. Силами місцевих жителів у понеділок покрівлю відновлено.А ось у Колінківцях, як розповів Топорівський сільський голова Ю. А. Пасічник, ураганні пориви вітру зірвали сім листів шиферу з покриття будівлі місцевої амбулаторії загальної практики – сімейної медицини. Дах оперативно відремонтували.


Рукшинський сільський голова О. В. Горбатюк повідомив, що бюджетним закладам та дорожній інфраструктурі громади буревій шкоди не спричинив.
565 views0 comments