• Хотинські вісті

Якою буде погода у листопадіУ листопаді температура очікується трохи вище або в межах норми, сильних морозів ні наприкінці осені, ні на початку зими наразі синоптики не прогнозують.


«У листопаді на всій території України очікується температурний режим у межах норми (відхилення плюс-мінус один градус). У західних регіонах прогнозуємо у середньому близько +2,5 градуса тепла", – повідомила під час пресконференції в Укрінформі завідуюча відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова.


І додала, що температурний режим буде «позитивний» до Нового року. А опади очікуються у вигляді дощу чи мокрого снігу. Тож, скоріш за все, стійкий сніговий покров у листопаді не встигне лягти.


Як прогнозує Укргідрометцентр, середня місячна температура становитиме 1–7° тепла, що близько до норми. Місячна кількість опадів – теж у межах середніх значень.


За даними метеосайтів, морози і сніг можливі наприкінці листопада.


Щодо початку зими, то Вазіра Мартазінова підкреслила, що температура у грудні теж буде в межах норми, від –2 до –3 градусів.


124 views0 comments