• Хотинські вісті

Якою буде осінь: прогнози синоптиківТемпература повітря восени буде вищою за норму, прогнозує начальниця відділу агрометеорології Укргідрометцентру Тетяна Адаменко. За її словами, літня погода протримається навіть у вересні.


Тетяна Адаменко нагадала, що згідно зі звітами метеорологічної організації при ООН, погода до 2025 року буде найтеплішою за весь час спостережень.


Підвищення середньорічної температури повітря в країні випереджає ці цифри в світі.

За словами фахівця, це відбувається через географічне розташування України.


А народний синоптик Володимир Деркач розповів, що вересневі дні будуть теплими, однак в нічні години температура буде серйозно опускатися.


Значне зниження температури слід чекати на початку жовтня. Друга декада цього місяця буде дощовою і холодною, а після 20 числа потрібно чекати заморозки і різке зниження температури.


На початку листопада в Україні пройдуть рясні дощі, проте потім різко настане бабине літо.


Щодо прогнозів погодних сайтів, то вони обіцяють у вересні переважно суху погоду. Денні максимуми становитимуть в межах +22 ... +25 градусів, нічні температуру в окремі дні опускатимуться до +5 ... +7 градусів.

Джерело: PMG.ua


А перші заморозки в Україні можуть початися в кінці жовтня.

Про це OBOZREVATEL розповів народний синоптик Леонід Горбань.

За його словами, весь жовтень буде холодним, а його перша декада – дощовою. Опади очікуються в період з 1 по 12 жовтня. До 14 жовтня вдень повітря буде прогріватися до 16 градусів, в період з 15 по 25 жовтня максимальне значення денних температур складе 12 градусів. "В останній тиждень місяця – всього 3-4 градуси тепла", – сказав Горбань.

14 views0 comments

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/