• Хотинські вісті

Яким буде листопад? Прогнози синоптиківЖовтень пакує валізи. За прогнозом синопткині Наталки Діденко, у вихідні очікується невелике похолодання, висока вологість, тумани. Із 30-го жовтня на заході місцями пройдуть дощі.


За прогнозом Укргідрометцентру, в листопаді середня місячна температура коливатиметься в межах +1...+8 (у горах 0...+3), що в західних областях близько до середніх багаторічних значень, на решті території – дещо вище норми.

Місячна кількість опадів – у межах середніх багаторічних значень – 37–65 мм.


Народний синоптик Володимир Деркач прогнозує дощі на початку листопада. За його словами, у середині місяця буде сухо, але температура відчутно знизиться і протримається такою до другої декади. Потім знову дощі, місцями з переходом у сніг.


У третій декаді листопада температура знову впаде, але не сильно: мінуси стовпчик термометра буде показувати вночі й зрідка вдень, стверджує народний синоптик.


А ось довгострокові прогнози погодних сайтів трохи відрізняються. За їх даними, листопад розпочнеться із доволі погожих днів. У перший тиждень – практично без опадів.


Затяжні дощі, за прогнозами, розпочнуться у другій декаді місяця. Температура повітря вночі буде нижче нуля, вдень від +2... до +5 градусів. Вночі можливий мокрий сніг та сніг, удень – переважно дощ.


До речі, як повідомляло видання РБК-Україна, метеорологічна осінь у 2020 році прийшла в Київ пізніше всього історії – тільки на Покрову. Середньодобова температура повітря у столиці 15 жовтня знизилася нижче 15 градусів тепла до +12,3. А загалом у жовтні в Києві зафіксовано чотири температурні рекорди.


За даними синоптиків, в цьому році метеорологічне літо, який почалося 5 червня, закінчилося 14 жовтня і в цілому тривало 132 дні.


38 views0 comments