• Хотинські вісті

Яким надалі буде тариф на електроенергію

Updated: Apr 19Тарифи на електроенергію для населення України за умови споживання до 250 кВт / год на місяць протягом наступних 6 місяців не зростатимуть і становитимуть 1,44 грн за кВт / год. Про це повідомив Президент Володимир Зеленський.


Як розповів Глава держави, під час наради з урядовцями були обговорені енергетичні питання.

«Продовжуємо щонайменше на наступні пів року дію тарифу на електрику в розмірі 1 гривня 44 копійки за кіловат для тих, хто споживає менш як 250 кіловат. Це 80% наших громадян», – сказав Володимир Зеленський.

Також, за його словами, попри всі труднощі цей опалювальний сезон провели успішно, готуються до наступного.

«Попри всі «вангування» тарифи не зросли. Віялових відключень не було. Постачання не зривалося навіть у воєнний час. Розпочали також підготовку вже до наступного опалювального сезону. Обговорили закупівлю газу, обговорили закупівлю вугілля», – зазначив Президент.


Гарант також наголосив, що енергетики справляються з викликами, які поставила перед ними війна. Пошкоджені мережі відновлюють дуже швидко. При цьому часто їм доводиться працювати з ризиком для життя.


Нагадаємо, постановою уряду №859 передбачалося, що до 30 квітня 2022 року діятимуть два тарифи на електроенергію для побутових споживачів: 1,44 грн - для обсягу споживання менше 250 кВт та 1,68 грн - для споживання понад 250 кВт.


При цьому раніше в Мінекономіки прогнозували, що протягом 2022 року тарифи на електроенергію мають зрости на 17,5%, а в 2023 році вони стануть вищими ще на 10%.

Джерело - сайт Президента України.

248 views0 comments