• Хотинські вісті

Яка нині ситуація із захворюваністю на коронавірус у країЗавантаженість ковідних стаціонарів Хотинської багатопрофільної лікарні залишається високою.


"Станом на 15 жовтня у стаціонарах Хотинської лікарні перебувають 115 пацієнтів з коронавірусом чи підозрою на нього, у всіх них COVID-19 підтверджено. Серед захворілих – двоє медиків.


За минулу добу госпіталізовано 5 хворих, виписано 3, одна людина померла.

Наразі 98 пацієнтів у важкому стані, усі вони потребують кисневої дотації. Щодо 11-ти застосовується інтенсивна терапія, – поінформували у Хотинській лікарні.


Ситуація в області

За минулу добу в Чернівецькій області виявлено 579 випадків зараження коронавірусом (у Дністровському районі +48). Усього лабораторний центр зробив 2821 ПЛР-дослідження та 989 експрес-тестів. Про це повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.


За даними МОЗ, показники захворюваності на Буковині відповідають «помаранчевій» зоні епідемнебезпеки.


У Чернівецькій області перевищено показник госпіталізацій, на 15.10.21р. він становив 79,4 (при нормі 60 на 100 тисяч населення).


Сьогодні відбулося засідання Державної комісії з ТЕБ та НС, на якому обмеження "червоної" зони вирішили запровадити ще у трьох регіонах.


Тож нині Херсонська, а з 18 жовтня і Донецька, Запорізька та Дніпропетровська області – у «червоній» зоні.

365 views0 comments