• Хотинські вісті

Юридичну допомогу жителям надаватимуть фахівці у громадській приймальні Хотинської ОТГ


Громадська приймальня «Я маю право» запрацювала у Хотинській ОТГ


Отримати юридичну консультацію, фахову пораду у вирішенні правових питань, дізнатися нововведення у законодавстві зможуть жителі Хотинської об’єднаної територіальної громади у громадській правовій приймальні. Вона працюватиме щочетверга з 10:00 до 13:00 год. у приміщенні міської ради.


Створення такої приймальні – результат співпраці Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області та Хотинської ОТГ у рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право». Про це повідомили у Головному територіальному управлінні юстиції у Чернівецькій області.


«У березні цього року ми підписали меморандуми про співпрацю із десятьма ОТГ області. Хотинська – одна з найактивніших і перша, яка створила громадську приймальню громадян у рамках такого співробітництва. Фахівці Головного територіального управління юстиції консультують юристів громади, надають методичну підтримку. Окрім того, проводимо виїзні прийоми, організовуємо зустрічі, онлайн-консультації задля того, щоб жителі мали можливість отримати юридичну допомогу. А створення такої громадської приймальні – ще один крок до доступності юридичних послуг для місцевих жителів», – зазначає керівник Буковинської юстиції Вікторія Васильчук.У складі Хотинської міської ОТГ – місто Хотин та три села: Анадоли, Данківці, Ворничани. Загалом понад 11 тисяч жителів. «Жителі нашої ОТГ часто звертаються за роз’ясненням земельного законодавства, питань приватизації, отримання пільг та інших питань. Відтепер маємо визначене місце і час таких консультацій», – каже перший заступник Хотинського міського голови Володимир Сторчак.


Нині правову підтримку Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області мають 20 об’єднаних територіальних громад краю. Основна мета такої співпраці – підвищити правову грамотність буковинців, зробити юридичні послуги доступнішими, допомогти громадянам у разі порушення їхніх прав.

15 views0 comments