• Хотинські вісті

Юні патріоти готуються до Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура»). Вишкіл відбувається у «польових умов

Updated: Jul 31, 2020


Юні патріоти готуються до Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура»). Вишкіл відбувається у «польових умовах» у березовому гаю неподалік Хотина

Урочисте відкриття роботи тренувального табору куреня ім. Альберта Мітасова відбулося сьогодні у мальовничій місцині – у березовому гаю, що під Хотином на території Хотинського лісгоспу. Учасники заспівали Гімн України, дружно вигукнули «Слава Україні» та «Героям слава!».

Протягом п’яти днів поспіль учасники навчатимуться, а вже досвідчені «джури» удосконалюватимуть свої вміння у домедичній і тактичній підготовці, саперній справі, отримають навики виживання у дикій природі та виконуватимуть завдання з екологічного, історико-краєзнавчого і соціального напрямків.

Це відбувається у рамках підготовки до Всеукраїнського онлайн-огляду підсумкових таборувань дитячо-юнацької військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура») за сприяння відділу освіти, молоді та спорту Хотинської міської ОТГ, повідомила головний спеціаліст цього відділу Людмила Саченко.

Учасників привітали і побажали їм успіхів у підготовці, а згодом – і у змаганнях начальник відділу освіти, молоді та спорту Хотинської міської ОТГ Альона Колесникова, директор Хотинської ЗОШ №5 Світлана Анісімова, директор ДП «Хотинське лісове господарство» Віктор Яковець, начальник пожежної частини Богдан Рудой.

У таборуванні беруть участь два десятки школярів, це в основному учні Хотинської ЗОШ №5, команда якої неодноразово здобувала призові місця на грі «Сокіл» («Джура»). Капелан Микола Раєвський прочитав молитву перед початком роботи табору.

Як розповів керівник куреня Олег Подря, навчання проходитимуть у військово-польових умовах у конкурсно-ігровій формі. Школярі облаштували намети, готуватимуть їжу на багатті, для них підготували різні змагання. Першим стало таке: трьом командам потрібно було якнайшвидше розпалити багаття, закип’ятити кружку води та зібрати і назвати 10 видів різних трав.

16 views0 comments