• Хотинські вісті

Юні музиканти перемогли у престижному конкурсіНещодавно учні Хотинської музичної школи здобули перемогу у престижному конкурсі. У Міжнародному фестивалі мистецтв «Новорічна коляда» перше місце здобув дует у складі Олексія Барабаша та Богдана Дубчака (викладачі – Марія Керницька та Марія Сельська, концертмейстер – Надія Курлікова).


У конкурсі брали участь юні музиканти з України, Румунії, Литви, Молдови та США. У його рамках відбувся майстер-клас лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів, засновника вокальної школи «Нота Мі» Яни Чістікової (м. Кривий Ріг). Про це повідомляє Буковинський центр культури і мистецтва.


– Ці хлопці дуже талановиті, тому перемога була очікувана, – поділилася наставниця Марія Сельська. – Олексій та Богдан також є солістами дитячого оркестру народних інструментів Хотинської музичної школи (під керівництвом Віталіни Лазар).


А також нещодавно Богдан Дубчак та Євгенія Герчук здобули два 2 місця у IV Відкритому конкурсі бандуристів та вокалістів імені Надії Марченко (у номінації вокал).


Вітаємо переможців!

13 views0 comments