• Хотинські вісті

Юні музиканти перемогли у престижному конкурсіНещодавно учні Хотинської музичної школи здобули перемогу у престижному конкурсі. У Міжнародному фестивалі мистецтв «Новорічна коляда» перше місце здобув дует у складі Олексія Барабаша та Богдана Дубчака (викладачі – Марія Керницька та Марія Сельська, концертмейстер – Надія Курлікова).


У конкурсі брали участь юні музиканти з України, Румунії, Литви, Молдови та США. У його рамках відбувся майстер-клас лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів, засновника вокальної школи «Нота Мі» Яни Чістікової (м. Кривий Ріг). Про це повідомляє Буковинський центр культури і мистецтва.


– Ці хлопці дуже талановиті, тому перемога була очікувана, – поділилася наставниця Марія Сельська. – Олексій та Богдан також є солістами дитячого оркестру народних інструментів Хотинської музичної школи (під керівництвом Віталіни Лазар).


А також нещодавно Богдан Дубчак та Євгенія Герчук здобули два 2 місця у IV Відкритому конкурсі бандуристів та вокалістів імені Надії Марченко (у номінації вокал).


Вітаємо переможців!

12 views0 comments

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/