• Хотинські вісті

Юні каратисти з Хотинщини стали призерами кубка з кікбоксингу

Updated: Dec 7, 2018


Минулого тижня у Чернівцях відбувся Кубок України з кікбоксингу серед юнаків та юніорів за версією WAKO.


Змагання з цього виду спорту на такому рівні Буковина приймала вперше, проте кількість учасників вразила – 670 спортсменів з усіх куточків країни.

Протягом двох днів запеклих поєдинків шанувальники кікбоксингу змогли побачити 400 двобоїв. Довести свою силу та стійкість спробували й 12 спортсменів з Хотинщини, десятеро з яких здобули призові місця.


– Правила бою у кікбоксингу схожі з карате, але тактика відрізняється, – розповідає тренер Андрій Антонюк. – Завданням спортсменів було швидко адаптуватися до нових правил змагань і їхньої амуніції і показати свій «максимум», що й вдалося зробити моїм вихованцям. Дехто виборов навіть по дві нагороди: Микола Долинян (1-ше місце, 2, 3), Максим Вергелець (2), Карина Ватаманюк (2, 2), Станіслав Пиріг (3), Володимир Ватаманюк (3, 3), Анастасія Антонюк (1, 2), Даша Батовська (3, 3), Микола Мокан (2), Олександр Лисько (2, 2), Ангеліна Радченко (1, 1).

Це була й психологічна підготовка до чемпіонату, який відбудеться в Молдові 8 грудня. Сподіваюсь, що спортсмени покажуть такий же гарний результат, – підсумував Андрій Антонюк.

159 views0 comments