• Хотинські вісті

Юні волонтери виготовили янголів та зібрали подарунки для бійців

Дякуємо захисникам, які тримають небо над нами!До Дня захисників та захисниць України у Хотинській ЗОШ №5 готувалися заздалегідь. Виготовляли патріотичні браслети та обереги – маленьких янголів. Також писали вітальні листівки, збирали продукти і речі першої необхідності. Як розповіла директорка школи Наталія Сіногач, цим активно займалися юні джури та їхні наставники, зокрема вчитель Олег Подря.


«Добро і милосердя – це два крила, на яких тримається людство. Хотинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів має не так багато можливостей, проте головне – більшість із нас розуміє, що світ тримається на добрі та гарних вчинках. Тому вчителі та учні не просто говорять про добро та чекають його від інших, а реально діють, намагаються зробити світ кращим своїми корисними справами», – зазначила президент школи Анна Николюк.


Близько двох тижнів тому вона із вчителем історії Василем Іваночко зайшли у кожен клас школи і повідомили, що відбувається акція зі збору необхідного для воїнів АТО.– Із вчителькою з трудового навчання Іриною Озимок ми робили обереги, також вона навчила нас плести браслети з різних матеріалів, ми разом із джурами зробили їх 50 штук, – розповіла Анна. – А мій тато розпитав у волонтерів та бійців, і дізнались, що 20 жовтня буде їхати машина до захисників на схід. І ось 13 жовтня ми склали найбільшу кількість речей за всі роки передач для воїнів від Хотинської ЗОШ №5.Найбільшу активність проявили учні початкових класів, зібрали чимало речей та зробили приємні подарунки своїми руками. Тож окрім оберегів волонтери передають багато зворушливих малюнків і щирих листів.


Маленькі патріоти вірять, що їхні сонячні листівки і теплі побажання стануть оберегом для всіх військових, котрі захищають нашу Батьківщину!

32 views0 comments