• Хотинські вісті

Юний колінківчанин Дмитро Банарь привіз гран-прі з Праги

Updated: May 13, 2019


11-річний хлопець співає не лише українською, а й іспанською, італійською та англійською мовами.


Цього тижня колекція нагород юного співака з Колінківців Дмитра Банаря поповнилася ще одним гран-прі. Він узяв участь у Міжнародному фестивалі «Stars Way Festival» у Празі та здобув перемогу.


Михайло Васильович та Людмила Дмитрівна Банарі з Колінківців і не здогадувалися, що їхній старший синочок Дмитро має співочий талант. Та, дякуючи його першій учительці Аллі Хабулі, котра помітила здібності свого вихованця, нині радіють успіхам сина.


– Лише півтора року тому ми записали Дмитра у Клішковецьку музичну школу по класу гітари, а також у вокальну дитячу студію естрадного мистецтва «Джем» у Чернівцях, – розповідає батько Михайло. – А нагороди та грамоти вже не поміщаються на полиці! У нашій родині ні в кого хисту до співу немає, а Дмитра Бог обдарував талантом. Завдяки вокальному керівнику Марії Білівській його розкрили. Нині син співає не лише українською, а й іспанською, італійською та англійською мовами.


Дмитро здобув головні трофеї – гран-прі – у кількох міжнародних фестивалях-конкурсах: «Джерело надій», «Талановиті діти України» у Києві, у ІІ Всеукраїнському вокально-хореографічному фестивалі-конкурсі «Bukovina» у Чернівцях та «Голос Буковини» у Румунії.

До речі, він також є резервістом у жанрі популярної музики Чернівецького відбірного конкурсу фестивалю «Червона рута-2018», учнем школи-майстерні цього фестивалю. Після доопрацювання конкурсного репертуару хлопець отримає право брати участь у фінальних змаганнях «Червоної рути» на рівні з переможцями обласних відбірних конкурсів.


А минулого тижня, після фестивалю у Чехії, учасники дитячої школи естрадного мистецтва «Джем» відвідали українську діаспору у Франції. Одразу ж із далекої нелегкої дороги діти подарували учням української школи при церкві Святого Володимира Великого барви буковинських гаївок, колорит українських народних пісень. Співали разом, усміхалися один одному, водили гаївки і раділи дружбі.

252 views0 comments

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/