• Хотинські вісті

Юний дослідник з Клішківців виготовив еко-папір і виграв гран-прі у всеукраїнському конкурсіДля виготовлення такого паперу не потрібно вирубувати дерева. Юний еколог використовує вербові гілки, листя кукурудзи й лопуха та хвостики бананів, а також вторинну сировину


Школяр з Клішківців Володимир Кирилюк винайшов власний спосіб виготовляти папір із вербових гілок, листя кукурудзи й лопуха та хвостиків бананів, а також із вторинної сировини. Із цим винаходом узяв участь та здобув гран-прі на Всеукраїнському конкурсі в Одесі «Юний еколог-2019».


Одинадцятирічний хлопчик разом із керівниками протягом двох років провів сотні експериментів, аж доки результат його досліджень по-справжньому вразив екологів-науковців Одеського державного екологічного університету.


З-поміж 50 робіт журі одноголосно визнало дослідження юного науковця – учня Клішковецької гімназії – найкращим. Цікаво, що його робота була представлена на папері, виготовленому за його власним «рецептом».


17 views0 comments

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/