• Хотинські вісті

«Юна еліта Хотинщини» – гордість та надія краюНа високій ноті завершується навчальний рік – традиційним святом «Юна еліта Хотинщини-2019», під час якого відзначили обдарованих школярів та їхніх наставників за наполегливу, результативну працю протягом цього року.


Проросли зерна засіяних знань у школах Хотинщини, розцвіли яскравими квітами талантів, які вплелися у єдиний вінок здобутків та звершень. У святково, по-весняному прикрашеній залі районного будинку дітей та учнівської молоді знову зібрали обдарованих і талановитих школярів – юну еліту району, щоб ушанувати кращих з кращих. А співавторами їхнього успіху є мудрі, терпеливі, віддані обраній професії педагоги, зазначили ведучі заходу. Тож цьогоріч переможців олімпіад, конкурсів та змагань запрошували для нагородження на сцену разом із наставниками.


Усіх, хто наполегливо підкорює вершини знань, здобуває призові місця в предметних олімпіадах, різноманітних конкурсах відзначили у номінаціях «Лідер року», «Гордість року», «Ерудит року», «Обдарованість і професійність», а молодих педагогів – «Дебютант року».

Серед номінантів «Сузір‘я талантів» – ті, кого Бог обдарував мистецькими здібностями. Традиційно визначили і «Випускників року», цьогоріч ними стали: Марія Митряк з Рукшинської ЗОШ, Назар Печевистий, Дарина Лопух, Богдан Мірінчик, Артем Медвецький та Максим Гаватюк з Хотинської гімназії, Христина Лазар з Колінковецького ЗНЗ, Ліна Кочурка з Біловецького НВК, Олександр Костенчук з Шиловецької ЗОШ.

Серед кращих закладів освіти району назвали Хотинську ЗОШ №5, Рукшинську ЗОШ, Хотинську гімназію та Колінковецький ЗНЗ. Грамоти вручили їх директорам: Світлані Анісімовій, Сергію Шишковському, Лідії Лемєшевій і Тетяні Унгурян.

Сердечно привітали школярів та їхніх наставників із заслуженими здобутками та побажали їм нових успіхів голова районної ради Тетяна Бринь, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Марцинкевич, в.о. начальника відділу освіти Мирослав Микитюк, голова райкому профспілки працівників освіти та науки Галина Василенко, завідувач методкабінету відділу освіти Римма Якуба, директор будинку дітей та учнівської молоді Олеся Нестор.


Для всіх номінантів та освітян чудові мистецькі подарунки підготували танцювальні колективи та вокалісти. Також грамотами від керівництва УДСНС в Чернівецькій області відзначено діток, які підготували креативні роботи на обласний конкурс декоративно-прикладної творчості на протипожежну тематику.


Свято здібностей, знань і таланту завершилося іскристим фейєрверком на сцені. Тож нехай і надалі яскраво палає вогник творчості та збуваються мрії юного покоління – гордості, надії та майбутнього краю!


(Більше фото дивіться на сторінці "Хотинських вістей" у Фейсбук).


48 views0 comments