• Хотинські вісті

Що подивитись на новорічні свята? Підбірка фільмівПропонуємо добірку цікавих кінострічок для перегляду у сімейному колі та хорошого настрою. 🎞Диво на 34-й вулиці

Маленькі діти щиро вірять у дива і завжди чекають найчарівнішого свята року. Але шестирічна Сьюзан знає «секрет» і не вірить у Санта-Клауса.


Вона складає свій різдвяний список, не розраховуючи отримати найбажаніші подарунки. Але диво відбувається після зустрічі з Санта-Клаусом у великому нью-йоркському універмазі Сьюзан розуміє: Санта справжнісінький і її заповітні мрії обов’язково здійсняться.


🎞Малефісента Зрада перетворює чисте серце феї Малефісенти в камінь. Одержима жагою помсти, вона накладає необоротне смертельне прокляття на новонароджену принцесу Аврору.


Але з часом фея розуміє, що дитина — єдина істота, здатна відновити мир між королівствами.


🎞Дивовижна подорож доктора Дуліттла У компанії друзів-тварин і молодого помічника доктор Дуліттл вирушає на таємничий острів, щоб знайти рідкісну рослину і врятувати життя королеві.


Небезпечні випробування та інтриги переплітаються з надією на краще майбутнє.


🎞Ласкаво просимо

або сусідам вхід заборонений

Сім'я переїжджає в тихе північноамериканське містечко напередодні Різдва, сподіваючись зажити спокійним життям. Батько Стів хоче об'єднати сім'ю, особливо дітей під час Різдва, але плани псує Бадді Голл, який також переїжджає туди зі своєю сім'єю. Новенькі виявляються не типовим сімейством. 🎞Джуманджі Досліджуючи новий будинок, брат з сестрою знаходять на горищі чарівну настільну гру, і випадково випускають з неї Алана, який застряг там багато років тому.


А слідом за Аланом в життя дітей приходять дивні й небезпечні пригоди, які можна зупинити, тільки закінчивши гру. 🎞Сім'я напрокат Багатий, проте дивакуватий чоловік їде на Різдво до свого старого будинку, адже його мучить ностальгія за дитинством.


А в будинку вже живе зовсім інша родина, якій до чужака немає діла. Цей дивак не має сім’ї та планів на свята, тому вирішує їх купити.


Він платить чималу суму жителям його старого будинку, щоби ті вдали його родину і провели з ним усі різдвяні свята.

106 views0 comments