• Хотинські вісті

Що відомо про проведення національного мультипредметного тесту (замість ЗНО)

Важлива інформація для випускників

Джерело - Український центр оцінювання якості освіти.

Як визначено Міністерством освіти і науки, тестування національного мультипредметного тесту (НМТ) проходитиме в три сесії: основна: 18 липня – 10 серпня; основна: 18 липня – 10 серпня; спеціальна: 12–16 вересня.


ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ ВИПУСКНИКУ Роз’яснює Римма Якуба, директор центру професійного розвитку педагогічних працівників Хотинської міської ради:


– Якщо протягом основного періоду реєстрації створено реєстраційну картку учасника ЗНО, особа є потенційним учасником НМТ. Щоб мати змогу взяти участь у ньому, з 20 травня до 7 червня на своїй інформаційній сторінці треба обов’язково підтвердити своє бажання проходити тестування й обрати із запропонованого переліку назву населеного пункту, у якому (або поблизу з яким) буде перебування в період проведення НМТ.


Ті випускники, які у визначений період не підтвердять свою участь у НМТ, не зможуть скласти тестування.

Також з 21 червня до 7 липня потрібно буде обов’язково уточнити своє місце перебування під час проведення основної сесії НМТ.


Охочим, які не мали можливості вчасно створити реєстраційну картку для участі у НМТ, можна буде це зробити з 10 до 20 червня, а потім 8–12 липня на своїй інформаційній сторінці обов’язково підтвердити бажання проходити НМТ для участі в додатковій сесії тестування.


Ті, хто не матиме змоги прибути до тимчасових екзаменаційних центрів під час основної сесії, зможуть пройти тестування під час додаткової або спеціальної сесій. Для цього потрібно подати заявку для участі у відповідній сесії. Це можна буде зробити 1–10 серпня – для участі в додатковій сесії, 1–7 вересня – для участі в спеціальній сесії.


До 12 липня 2022 року для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх Інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники ж інших сесій матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування до 12 серпня (додаткова сесія) і 10 вересня (спеціальна сесія).


Інформацію про результати основної сесії НМТ буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до: 12 серпня 2022 року, додаткової сесії – до 21 серпня, спеціальної – до 19 вересня.


Нагадаємо, з 12 до 19 травня в Українському центрі оцінювання якості освіти працює спеціальна «гаряча лінія», зателефонувавши на яку можна дізнатися логін і пароль входу на свою Інформаційну сторінку. За даними Міністерства освіти і науки України.

21 views0 comments