• Хотинські вісті

Щорічний турнір пам’яті воїнів-інтернаціоналістів Хотинщини


У неділю в Хотинській ДЮСШ відбувся щорічний кубок з футзалу пам’яті воїнів-інтернаціоналістів Хотинщини.


На змагання з’їхалися команди не лише з нашої області – це «Дрім Тім» м. Чернівці, «Підгір’я» м. Сторожинець, ФК «Клішківці» та «Дністер» м. Хотин, а й із сусідніх Тернопільської та Хмельницької областей – ФК «Борщів» та «Ветеран» смт. Нова Ушиця.


Під час урочистого відкриття змагань присутні запалили свічі пам’яті та хвилиною мовчання ушанували пам‘ять полеглих під час бойових дій в Афганістані.«Солдат – це дуже важка професія та справа! Ми цей турнір проводимо, щоб ушанувати тих людей, яким Батьківщина сказала стати в стрій, і вони стали… І не повернулись… Я пам’ятаю Ташкент, коли тривала відправка на Афган, і пам’ятаю українську матір, яка синові казала: «Сину, дід йшов, батько йшов і ти тепер йдеш!». Наш народ завжди був відповідальний до війни», – з такими словами звернувся до присутніх голова Хотинської організації УСВА Сергій Трайчук.

Також усім присутнім та футбольним командам побажали щастя, миру, злагоди та удачі в турнірі перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Марцинкевич та керівник Хотинської ОТГ Микола Головльов.


А за народною традицією спортсменам вручили хліб-сіль – як символ миру, добра, достатку та поваги.

35 views0 comments