• Хотинські вісті

Щоб вибори пройшли без ексцесівРятувальники провели перевірки об'єктів, де розміщуватимуться виборчі дільниці, на відповідність нормам пожежної й техногенної безпеки

Для забезпечення належного рівня пожежної безпеки та з метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій під час підготовки і проведення місцевих виборів, які відбудуться вже незабаром, фахівці Хотинського районного сектору Управління ДСНС України у Чернівецькій області провели перевірки об’єктів, де діятимуть виборчі дільниці.


Під час перевірок рятувальники звернули увагу осіб, відповідальних за пожежну безпеку, на стан утримання евакуаційних шляхів у приміщенні, наявність первинних засобів пожежогасіння, належність відповідної документації. Також фахівці Служби порятунку пояснили, що у приміщеннях виборчих дільниць повинна бути справна електромережа, не допускається самовільне влаштування додаткових електромереж та застосування несертифікованих електронагрівальних приладів.


Під час перевірки вогнеборці підкреслили, що важливо не захаращувати шляхи евакуації, щоб у випадку пожежі громадяни змогли швидко покинути приміщення.

Також рятувальники провели додаткові протипожежні інструктажі з представниками виборчих дільниць і працівниками установ, де відбуватиметься волевиявлення громадян під час місцевих виборів.


Шановні громадяни! У разі виникнення будь-якої надзвичайної події не зволікайте, одразу телефонуйте до Служби порятунку "101"!

Хотинський районний сектору Управління ДСНС України у Чернівецькій області.

14 views0 comments