• Хотинські вісті

Шлюб за добу – це просто!
Як скористатися послугою експрес-шлюбу розповіла фахівець


Хотинська міська рада – одна з трьох у містах області (також Чернівецька та Вижницька), де надають адміністративну послугу «Шлюб за добу» за спрощеною процедурою у рамках проєкту Міністерства юстиції «Шлюб за добу».


– «Шлюб за добу», це коли не потрібно чекати 30 днів, щоб подати заяву, а потім зареєструвати одруження. Усе, що вам потрібно – звернутися до адміністратора Хотинської міської ради, який підготує комплект усіх необхідних документів для реєстрації шлюбу. Закоханим залишається тільки обрати бажану дату та час, – інформує адміністраторка ЦНАП Хотинської міської ради Тетяна Волявська. – Обираючи цю послугу, кожна пара впевнена, що все пройде ідеально, адже всі документи перевіряють максимально швидко. Тому одружені отримають офіційне свідоцтво про шлюб, а запис про реєстрацію потрапить до книги записів актів цивільного стану того ж дня.


Формат дійства пара може обрати різний: проста лаконічна реєстрація шлюбу за добу, або урочиста весільна церемонія у розкішній локації – на вибір.– Зазвичай, реєстрація шлюбу в Україні має певні правила – закохані удвох приходять до ДРАЦСу за місцем реєстрації, подають заяву, їм призначають день та час, і тоді починають готуватися до весілля, – розповідає Тетяна Волявська.


У Хотинській міській раді послугу «Шлюб за добу» можуть отримати як громадяни України, так і іноземці. Зареєструвати шлюб у скорочені терміни можливо також, якщо один чи обидва наречені є іноземцями. Отже з нетерпінням чекаємо на вас!


41 views0 comments

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/